HP Bugu GM acil bak..

OnlyMetin2 Pvp Server - OnlyMetin2 Forumu/HP Bugu GM acil bak.. => Kazuya adlı 113 lv bedensel savaşçım ile hamle atınca kalıcı olarak 2k hp düşüyor slotlara ve karekterlere karşı denedik hepsinde aynı sonuç bir an

Gönderen Konu: HP Bugu GM acil bak..  (Okunma sayısı 1092 defa)

HunRiz

Tam Üye

Kişisel Bilgi: Cinsiyet:Bay
    Yas:26
    Nereden:Ordan
    Karizma: 27 Mesajı Toplam
    40 Kere Beğenildi

Durumum:
  • İrtibat
HP Bugu GM acil bak..
« : 27 Kasım 2011, 12:45:42 »
Kazuya adlı 113 lv bedensel savaşçım ile hamle atınca kalıcı olarak 2k hp düşüyor slotlara ve karekterlere karşı denedik hepsinde aynı sonuç bir an önce yardımınız lazım.. hamle skilini kullanamıyorum :\

Konuyu Paylaş:
  digg  slashdot  delicious  technorati  facebook  twitter  google  google
Arkamdan oynanan oyunları görmüyorum sanmayın.Sadece çocukların beyin gelişimi için oyuna ihtiyaçları var diye müsade ediyorum.

ölünüzü dirinizi her gün birinizi bir gün hepinizi ;)

bizim olduğumuz yer size cehennem olur Baykuştan pervâmız yok, biz şahinler sürüsüyüz

EvilComeBacK

• Ziyaretçi

Ynt: HP Bugu GM acil bak..
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2011, 18:02:30 »
halen bekliyorum sehzade bug için ?

SonKan

• Ziyaretçi

Ynt: HP Bugu GM acil bak..
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2012, 02:29:18 »
Bu sorun sadece hamlede yok. Kamuflaj, Güçlü Beden, Hız, Karanlık Koruma bu skilleri açıncada hp düşüyor. Bunun nedeni item shop'ta satılan Ejderha Tanrı Yaşam'dan kaynaklanıyor. Hp fullken yukarıda yazdıgım skilleri kullandıgınızda verdigi hp'yi yok sayıyor o yüzden hp düşmüş gibi görünüyor. Ejderha Tanrı Yaşam basmazsanız hp inmiyor.

Seo4Smf Tagleri: bugu 

GoogleTagged - Etiketler

HP Bugu GM acil bak.. Konusuna Ait Benzer Konular

acil yardım
ben only metin2 yi yeni indirdim kurdum fakat only metin 2 yi actıgımda normal metin 2 serverleri görunuyor yardım.. Devamı...

Gösterim: 1061 - Yanıt: 2 - Başlatan:sanction
Acil gm'ye ulaşmam lazım modaratörler.
Acil Oyun yöneticilerine ulaşmam lazım çardaki tüm itemler soyulmuş,İp taraması yapılmasını istiyorum,Acil gm tickete bakarsa se... Devamı...

Gösterim: 542 - Yanıt: 5 - Başlatan:isyanagidenyol
Gm Cok Acil Editsiz Svye Gel
GM ÇOK  ÖNEMLİ Bİ KONU VAR ACİL EDİTSİZ SVYE GİRERMİSİNİZ Devamı...

Gösterim: 338 - Yanıt: 1 - Başlatan:shadows38x
Pet Exp Bugu
Bugün 150Lvl Lyra karakterim ile pet aldım.Daha sonra petin levelini arttırmak için oyundaki her map'e gittim.Fakat değişen sonu... Devamı...

Gösterim: 169 - Yanıt: 10 - Başlatan:QuantuM
Pet bugu
Merhaba arkadaşlar,petler bugtan çıktımı çıkmadımı bilgisi olan varsa post atabilirmi teşekkür ederim... Devamı...

Gösterim: 149 - Yanıt: 6 - Başlatan:CSO